10.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024

Bllokimi i rrugëve për samitin e BE – TIA jep njoftimin e rëndësishëm për pasagjerët

Duhen Lexuar

Nëpërmjet një publikimi të postuar në faqen zyrtare, Tirana International Airport (TIA) njofton që të gjithë pasagjerët të cilët kanë për të udhëtuar nga TIA në datë 6 dhjetor, janë të lutur që të jenë në aeroport 4 orë para fluturimit të tyre për shkak të masave të marra për samitin BE-Ballkani Perëndimor.

Kjo prezencë kërkohet në mënyrë që pasagjerët mos të rrezikojnë humbjen e fluturimit të tyre.

Njoftimi vjet pasi pritet të ketë një fluks të lartë pasagjerësh, për samitin BE-Ballkani Perëndimor.


Burimi: ScanTv.
Ripublikimi mund të bëhet vetëm kundrejt citimit të autorësisë dhe burimit origjinal.

- Reklama -
spot_img
- Reklama -

Artikujt e Fundit