16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024

“Ringjallet” Lamborghini Diablo

Duhen Lexuar

Lamborghini ka prezantuar një makinë të re, që frymëzohet nga versioni Diablo.

Projekti është fryt i pasionit të themeluesit Emanuel Colombini, që ka bëshkëpunuar me studion e dizajnit BorromeodeSilva.

Lamborghini Diablo është prodhuar nga viti 1990 deri në 2001, duke qenë pasardhës i Countach dhe Murcielago.

Burimi: A2 CNN

- Reklama -
spot_img
- Reklama -

Artikujt e Fundit

WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications