16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

2023in

Caktohen çmimet e energjisë për bizneset – Vendimi, për 2023-in klientët në 20, 10 dhe 6 KV do e paguajnë 18.26 lekë/kWh

Çmimet e energjisë për bizneset e liberalizuar lidhur në tensionin 20, 10 dhe 6 KV për vitin 2023 do të jetë 18.26 lekë/kWh. Enti Rregullator...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications