16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

2024ës

Ligji për investimet strategjike, deri në fund të 2024-ës – “Rrëzohen” propozimet e Shalsit/ Po përgatitet një ligj integral

Ligji për investimet strategjike do të shtyhet deri në fund të viti 2024. Propozimet e deputetit socialist Eduard Shalsi janë rrëzuar nga komisionet parlamentare,...

Në prill të 2025-ës nisin fluturimet nga Vlora – Balluku: Punimet për ndërtimin e aeroportit përfundojnë në Dhjetor të 2024-ës

Punimet për ndërtimin e aeroportit të Vlorës po ecin me ritme të shpejta  në disa fronte njëkohësisht dhe duket se i gjithë projekti ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications