16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

2025ës

Në prill të 2025-ës nisin fluturimet nga Vlora – Balluku: Punimet për ndërtimin e aeroportit përfundojnë në Dhjetor të 2024-ës

Punimet për ndërtimin e aeroportit të Vlorës po ecin me ritme të shpejta  në disa fronte njëkohësisht dhe duket se i gjithë projekti ka...

Afat bizneseve për rritjen e pagave – Ibrahimaj: Në 2025-ës, s’do të ketë pagesa nën 45 mijë lekë/muaj

Qeveria shqiptare do të vendosë afat ndaj sipërmarrjeve në vend për rritjen e pagave. Në mbledhjen e  Këshillit Kombëtar të Punës, Ministrja e Financave...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications