16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Abu

Një kulture e pazakontë po rritet në shkretëtirën e Abu Dhabit!

Kërpudhat zakonisht mbijnë nga dyshemetë pyjore të errëta dhe të lagështa ose lulëzojnë në degët e rënë të pemëve. Tani, një startup në Abu...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications