16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

aeroportit

Në prill të 2025-ës nisin fluturimet nga Vlora – Balluku: Punimet për ndërtimin e aeroportit përfundojnë në Dhjetor të 2024-ës

Punimet për ndërtimin e aeroportit të Vlorës po ecin me ritme të shpejta  në disa fronte njëkohësisht dhe duket se i gjithë projekti ka...

‘Një pendë lundruese’: Zbulohet dizajni më i fundit i aeroportit të Kinës (FOTOT)

Një nga arkitektët më të njohur të Kinës, Ma Yansong, ka zbuluar vizionin e firmës së tij për një terminal të ri të aeroportit...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications