16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

aeroportuale

Rritja e turizmit, faktorët që ndikojnë – Gërxhani: Çmimet dhe investimet, sidomos ulja e tarifave aeroportuale

Të enjten në mbrëmje në Studio Intel u diskutua gjërësisht mbi turizmin, rritjen e shpejtë që ka pasur dy vitet e fundit dhe atë...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications