16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Agjencia

Mjedisi e turizmi, 105% më shumë investime – Kumabro: Shkak, Agjencia e re e Mbetjeve. Do të menaxhojë fondet e kfW dhe IPA

Investimet në fushën e mjedisit dhe turizmit do të pësojnë rritje me 105% gjatë vitit 2024, në raport me këtë vit teksa peshën kryesore...

Mjedisi e turizmi, 105% më shumë investime – Kumbaro: Shkak, Agjencia e re e Mbetjeve. Do të menaxhojë fondet e kfW dhe IPA

Investimet në fushën e mjedisit dhe turizmit do të pësojnë rritje me 105% gjatë vitit 2024, në raport me këtë vit teksa peshën kryesore...

Detyrimet për konsumatorët e mëdhenj të energjisë – Agjencia e Eficiencës: Brenda gushtit të dorëzojnë planet për kursimin e energjisë

Brenda muajit gusht, konsumatorët e mëdhënj të energjisë do të duhet të dorëzojnë Raportet e Auditimit të Energjise dhe Planet e Veprimit për Zbatimin...

Do kthente “trurin” e thithte investimet, dështon Agjencia e Diasporës – Nuk arriti të siguronte votën e emigrantëve dhe ambicie të shumta, mbyllet pas...

U krijua me qëllimet ambicioze për të kthyer në Shqipëri trurin e larguar në vite, për të thithur investimet e emigrantëve të suksesshëm, për...

“AKM nuk respekton procedurat për VNM-të”, Ndreka: Problem i madh edhe përmbajtja, Agjencia Kombëtare e Mjedisit s’duhet t’i pranojë

https://www.youtube.com/watch?v=G05wqwvhkxo Agjencia Kombëtare e Mjedisit nuk respekton procedurat për miratimin e raporteve të Vlerësimit të Ndikimit në Mjedis, që është hapi kryesor për dhënien e...

VKM/ Agjencia e Lundrës i kalon FSHZH! Do të përdoret për një kompleks të ri sportiv

Këshilli i Ministrave ka miratruar ndryshimin e përgjegjësisë së administrimit, nga Ministria e Mbrojtjes te Fondi Shqiptar i Zhvillimit, të pronës me emërtim “Agjencia...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications