12.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

çift

Studimi: Bletët mund të bëjnë dallimin mes numrave çift dhe atyre tek

Që fëmijë, ne mësojmë se numrat mund të jenë çift ose tek. Dhe ka shumë mënyra për të kategorizuar numrat si çift ose tek. Mund...

Latest news

- Advertisement -spot_img