12.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

cmimi energjise

Biznesi: Kërcënohemi përballë një kolapsi ekonomik dhe social nga çmimet e energjisë

Kriza e energjisë elektrike për sipërmarrjen çdo ditë e më shumë po bëhet një faktor kërcënues që po e çon drejt pamundësisë dhe falimentimit. Në një deklaratë të përbashkët bizneset i kanë  shtruar qeverisë një sërë kërkesash për të përballuar situatën.

Latest news

- Advertisement -spot_img