17.5 C
Tirana
E premte, 23 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

dalina

Zhurmat e qytetit tim nga Dalina Mekshi

Çdo ditë e më tepër dëgjoj për njerëz të cilët zhvendosen sa më larg qendrave të qyteteve, larg zhurmës dhe ndotjes. E gjithë kjo për një jetë sa më të qetë në periferi. Madje disa, ata që nuk i tolerojnë fare, zgjedhin vila të vogla afër fshatrave bashkë me fermën e tyre të mbushur me lloj lloj kafshësh.

Latest news

- Advertisement -spot_img