12.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

daljen

Italia, stimuj për ata që “shtyjnë” daljen në pension – Punonjësit që vendosin të qëndrojnë në punë do të shpërblehen me 10% rritje page

Pas dritës jeshile nga ana e qeverisë italiane për dekretin e katërt në mbështetje të familjeve dhe sipërmarrjeve të prekura nga rritja e cmimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img