18.5 C
Tirana
E diel, 25 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

datat

KESH blen rreth 4.1 milionë energji në bursë – Procedura është bërë për datat 18 deri në 24 shtator. U siguruan 42 mijë MWh

Si pasojë e tejzgjatjes së motit të thatë, Korporata Elektronenergjetike Shqiptare është detyruar të blejë këtë javë në bursë 42 mijë MWh energji për...

Shirat, KESH hap portat e shkarkimit – Rezerva energjetike, 1190 GWh. Pritet intesitet më i lartë i reshjeve në datat 18-19 janar

Shirat kanë rritur prurjet në Kaskadën e Lumit Drin, teksa Korporata Elektroenergjetike Shqiptare ka hapur portat e shkarkimit. Në një prononcim për TV ...

Ankand për titujt qeveritar – Ministria e Financave dhe Ekonomisë publikon datat

Ministria e Financave dhe Ekonomisë nëpërmjet një njoftimi të publikuar në faqen zyrtare ka bërë me dije se do të zhvillojë ankandet për titujt...

Latest news

- Advertisement -spot_img