14.5 C
Tirana
E premte, 1 Mars 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

deficitare

Skema e pensioneve në krizë, kreu i ISSH: Është dhe do të jetë deficitare, por reforma e 2014 i ka arritur objektivat

Drejtori i Përgjithshëm i ISSH Astrit Hado, i ftuar në A2 Business, mohon se skema e pensioneve po dështon. “Pensionet financohen nga kontributet e mbledhura,...

Latest news

- Advertisement -spot_img