11.5 C
Tirana
E premte, 1 Mars 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

dega

Hapet dega e kolegjit të Europës në Tiranë – Manastirliu: Qeveria do të financoj deri në 5 bursa për studentët shqiptar

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Ogerta Manastirliu pas mbledhjes së qeverisë ka njoftuar se vendi ynë tashmë do të ketë një degë të re,...

Latest news

- Advertisement -spot_img