12.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

dekreton

Qeveria, zyrtarisht me ministra të rinj – Presidenti i Republikës dekreton ndryshimet në Ekzekutiv

Zyrtarisht qeveria shqiptare ka një përbërje të re, me një numër më të lartë të grave ne detyrat ekzekutive. Pas propozimeve të pak ditëve...

Presidenti Begaj dekreton ambasadorët e rinj – Ish-deputeti Ervin Bushati emërohet ambasador në SHBA

Presidenti i Republikës së Shqipërisë liroi dhe dekretoi ambasadorët e rinj. Ndërkohë ish-deputeti Ervin Bushati është emëruar Ambasador i  Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Të...

Latest news

- Advertisement -spot_img