14.5 C
Tirana
E premte, 1 Mars 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

dekurajues

Biznesi ka të ardhura të bollshme, nevojë e ulët për kredi – Vrojtimi/Të pranishëm faktorë dekurajues, likuiditeti i lartë dhe normat e interesit

Gjatë tremujorit të tretë të vitit biznesi në vend ka shfaqur nevojë të reduktuar për financim për shkak të situatës së favorshme të likuiditetit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img