32.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

feriolt

Rritja e çmimeve dhe turizmi, Eksperti Ozuni: Do të preket turizmi

Rritja e çmimeve të ushqimeve ka shkaktuar një rritje edhe të çmimeve në bare dhe restorante. Kjo pritet të sjellë probleme dhe ulje edhe më tej të konsumit, çka do të ndikojë edhe në sezonin turistik që fillon së shpejti.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications