21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

ferma

“Ferma më e madhe e erës në det të hapur në botë” prodhon energjinë e saj të parë!

Një projekt i përshkruar si “ferma më e madhe e erës në det të hapur në botë” bëri një hap të madh përpara gjatë...

Hapet thirrja për Skemën Kombëtare të Trajnimit në Bujqësi, Krifca: Teknikat më të mira për mbi 30 ferma në vend!

Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Frida Krifca njoftoi hapjen e thirrjes për Skemën Kombëtare të Trajnimit në Bujqësi, përmes së cilës do të...

Subvencionet për bujqësinë arritën 22 mln euro në 8-mujorin 2021, 70 % ishin fonde të huaja

Gjatë periudhës janar-gusht 2021 u shpërndanë në formën e subvencioneve për bujqësinë rreth 2.7 miliardë lekë sose 22 milionë euro.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications