21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

financohen

MFE njofton nisjen e aplikimeve për programet e strehimit social që financohen nga buxheti i shtetit!

Ministria e Financave dhe Ekonomisë ka hapur procedurat e aplikimeve për programet e strehimit social, të cilat do të financohen nga buxheti i shtetit...

Më shumë individë që përfitojnë pension familjar – Financohen nga buxheti i shtetit. Tirana mban peshën më të madhe

Numri i personave që përfitojnë pension familjar është rritur ndjeshëm në gjysmën e parë të vitit duke rënduar më shumë në buxhetin e shtetit....

Ndërhyrje në urat që rrezikohen – Berberi: Tre veprat e para që do të financohen nga kredia 51.6 mln euro

Ura e Viroit, ajo e Beshirit në Ndroq dhe një urë e re mbi lumin Vjosë do të jenë 3 projektet e para që...

Kriteret, kush përfiton nga fondi 3.3 mld lekë në bujqësi? – Aplikimet për fermerët hapen më 20 Mars, financohen 9 masa

Më 20 Mars do të hapen aplikimet për fermerët të cilët duan të përfitojnë nga subvencionet në bujqësi, proces i cili do të zgjasë...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications