36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fjalim

Page mesatare prej 900 euro në muaj, indeksim i pensioneve si dhe bonusi i fundvitit – Mete, fjalim për Aktin Normativ të Buxhetit 2024

Ministri i financave, Ervin Mete ka mbajtur një fjalim në seancën plenare të Kuvendit për Aktin Normativ të Buxhetit 2024 i cili është paraqitur...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications