21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fondet greke

Shkëlqimi dhe rënia e investimeve greke

Një nga investitorët e fundit strategjikë grekë, Alpha Bank, është drejt largimit nga Shqipëria. Në katër vitet e fundit, stoku i investimeve greke në Shqipëri ka rënë me 80%, ndërsa numri i ndërmarrjeve aktive me kapital grek në Shqipëri pothuajse është përgjysmuar

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications