30.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

forta

Ekonomia e Shqipërisë pritet të rritet me 3.8% – Kombet e Bashkuara: Flukset e forta turistike mbështetën kërkesën e brendshme

Raporti i Kombeve të Bashkuara në edicionin e vitit 2024, për situatën ekonomike dhe perspektivat, tregon se rajonin e presin sfida të reja përgjatë...

Inflacioni mbetet i lartë nga qumështi e vezët – Bien presionet nga jashtë mbi çmimet, por qëndrojnë të forta nga tregu i brendshëm

Pas një rritjeje progresive në harkun kohor të një viti, inflacioni shënoi për herë të parë rënie gjatë muajve nëntor-dhjetor të vitit që sapo...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications