21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fqinje

Dekarbonizimi dhe siguria energjitike – Balluku në Athinë: ‘Do të përfitojmë edhe nga projektet që po zhvillohen në vendet fqinje’

Zëvendëskryeministrja, njëherësh ministre e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka qënë pjesmarrëse në zhvillimin e Ministerialit të Europës Qendrore dhe Jugore për intekonektivitetin energjetik. Dy...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications