36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

frikës

Nafta, pranë niveleve më të ulëta 2-mujore / Për shkak të frikës së kërkesës në Kinë dhe forcimit të dollarit

Çmimet e naftës u tregtuan pranë niveleve më të ulëta 2-mujore të hënën, pasi frika e ofertës u zvogëlua, ndërsa shqetësimet mbi kërkesën për...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications