23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fton

Begaj takim me sipërmarrës të bizneseve arbëreshe e shqiptare në Kalabri – I fton të shohin Shqipërinë si mundësi të re bashkëpunimi

Presidenti i Republikës,  Bajram Begaj gjatë vizitës në Kalabri zhvilloi edhe një takim me sipërmarrës të bizneseve arbëreshe e shqiptare në Kalabri. Begaj ftoi sipërmarrësit...

Ibrahimaj në Athinë, fton sipërmarrjet greke të rrisin investimet në Shqipëri!

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj, gjatë Forumit Ekonomik të organizuar nga “Forumi Ekonomik DELPHI” në Athinë, vlerësoi organizimin e këtij eventi si...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications