21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fundjavë

Shqipëria “piqet” nga vapa, sa do të arrijnë temperaturat në fundjavë – Qirjo: Ndryshimet klimatike, 100 mln euro dëm ekonomik në 10 vite

Shqipëria është përfshirë nga temperaturat e larta, ku në fundjavë do të shënohen edhe disa gradë më tepër. Sipas sinoptikanëve, pritet që kjo valë...

Vlera e iPhone-ve tuaj bie këtë fundjavë

Apple dhe klientët e saj po bëhen gati për linçimin e gjneratës së re të iPhone-ve. Sipas thashethemeve, iPhone 15 mund të prezantohet nga...

Nis në fundjavë bursa shqiptare e energjisë, anëtarësohen tri kompanitë e para

Bursa Shqiptare e Energjisë Elektrike ka regjistruar tre kompanitë e para, teksa brenda 31 marsit pritet të jetë gati për të nisur edhe aktivitetin.Operatori...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications