29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fundvitit

Page mesatare prej 900 euro në muaj, indeksim i pensioneve si dhe bonusi i fundvitit – Mete, fjalim për Aktin Normativ të Buxhetit 2024

Ministri i financave, Ervin Mete ka mbajtur një fjalim në seancën plenare të Kuvendit për Aktin Normativ të Buxhetit 2024 i cili është paraqitur...

Miratohet bonusi i fundvitit për pensionistët – Shpërndarja nis nga e hëna bashkë më pensionet!

Këshilli i Ministrave njofton se ka miratuar vendimin për shpërblimin e pensionistëve dhe personave të tjerë që përfitojnë trajtime financiare me bonusin e fundvitit,...

Viti zgjedhor, Qeveria “zgjidh qesen”, 5.7 miliard lekë për pensionistët – Fondet special, 2.2 miliard lekë indeksim pensionesh. 3.55 miliard lekë bonusi i fundvitit

Viti zgjedhor 2023, është ndër të rrallët ku pensionistët mund të mësojnë që në muajin janar nëse do marrin apo jo shpërblim në fund...

Bashkitë nuk kursehen për dekoret e fundvitit – 405 mijë euro 25 prej tyre. Durrësi kryeson me shpenzimet

Festat e fundvitit po afrojnë dhe siç do herë 61 bashkitë e vendit zbukurojnë sheshet kryesore të qyteteve. Pavarësisht inflacionit të lartë dhe krizës...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications