36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fuqizohet

Fuqizohet ushtria, buxheti rritet 27 milionë euro në vit – Blerje armatimesh dhe sistemesh kompjuterike për forcat e luftimit

Qeveria shqiptare po i kushton vëmendje të veçantë fuqizimit të ushtrisë, duke dhënë mbështetjen e nevojshme buxhetore për këtë qëllim. Referuar programit buxhetor afatmesëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications