21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fushat

“Nga fushat, në financa” – Apeli i BB: Shqipëria duhet të zhbllokojë potencialin bujqësor

Në Shqipëri, sektori i bujqësisë ka luajtur prej kohësh një rol kryesor në nxitjen e punësimit dhe rritjen ekonomike. Aktualisht, sektori përbën gati 20%...

Prodhimi dhe sektori IT, fushat ku duhet të fokusohet bashkëpunimi ekonomik Kosovë-Shqipëri

A2 Business u zhvendos këtë të mërkurë në Kosovë, në një edicion special për ekonominë e munguar mes dy vendeve, edhe pas marrëveshjeve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications