21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gara

47.2 mld lekë investime në infrastrukturë dhe energji – Nga rrugët, linja nënujore me Italinë, te gara për tjetër aeroport e gazsjellësi Fier –...

Buxheti i Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë parashikohet në 52.87 mld lekë për vitin 2024, ku investimet do të jenë në vlerën e 47.2...

KESH, blerje energjie 3-5 vjeçare – Hapet gara e pazakontë, çmimi do fiksohet për një periudhë afatgjatë!

Teksa çmimet e energjisë elektrike në bursë janë tejet të luhatshme, Korporata Elektorenergjetike Shqiptare ka hapur garën për blerjen energjie afatgjatë për 3 ose...

Hapet gara për projektin “Auto Moto Park” – Konkursi ndërkombëtar në janar 2023, 5 kompani pretendente

Është hapur gara për Auto Moto ParK, Cirkuitit të parë shqiptar, që do ngrihet në qytetin e Elbasanit. 5 studio ndërkombëtare të projektimit të...

Impianti fotovoltaik lundrues 12.9 MW mbi liqenin e Vaut të Dejës, hapet gara për ndërtimin

Një procedurë prokurimi që do të ketë dy etapa është hapur së fundi për projektin e impiantit fotovoltaik lundrues mbi liqenin e Vaut...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications