29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Giga

‘Projekti Giga’ prej 64 miliardë dollarësh për të transformuar Arabinë Saudite! (FOTOT)

Mbretëria e Arabisë Saudite sapo ka nisur udhëtimin e saj turistik, por po ecën me hapa gjigantë dhe shumë ambicioz. Aq shumë, në fakt, sa...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications