36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gjalla

Robotët hibridë me pjesë insektesh të gjalla!

Ideja, duhet thënë, është origjinale dhe përfaqëson një hap të vogël në integrimin midis formave të jetës biologjike dhe robotike: përdorimi i insekteve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications