36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjigantët

2022, vit i keq për gjigantët hi-tech. Google, Meta, Amazon dhe Elon Musk humbën 433 miliardë dollarë

Gjigantët amerikanë të teknologjisë janë varfëruar përgjatë vitit 2022. Llogaritë e të mëdhenjve të Sillicon Valley i ka bërë “Washington Post”, që raporton se...

Gjermania dhe Azia bashkojnë “forcat” në Hungari – Gjigantët e automjeteve dhe “mbretërit” e baterive shtojnë investimet

Prodhuesit gjermanë të automjeteve dhe ata aziatikë të baterive janë bashkuar në Hungari në një bashkëpunim prej miliarda dollarësh për të nxitur ambiciet e...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications