36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gjykatave

Mosmarrëveshjet e bizneseve, jashtë gjykatave – Manja: Epokë e re. Do u kursehet shqiptarëve kohë dhe shpenzime

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, ka prezantuar ligjin “Për Arbitrazhin në Republikën e Shqipërisë”. Ai e quajti këtë ligj të miratuar vitin e shkuar,...

Brenda gjykatave ‘sekrete’ ku kompanitë e karburanteve fosile ‘vjedhin’ nga vendet në zhvillim!

Më shumë se 380 organizata të shoqërisë civile kanë paralajmëruar një sistem gjykatash ‘sekrete’ që po kërcënon qëllimet globale të klimës. Skema e Zgjidhjes së...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications