21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

grure

OKB Konstaton se çmimet e ushqimeve janë në nivelin më të lartë në 10 vite

Çmimet e ushqimeve kanë prekur nivelin më të lartë në një dekadë, pas rritjes me 30 për qind gjatë vitit të kaluar. Konstatimi vjen nga Organizata Agro-kulturore dhe e Ushqimit e Kombeve të Bashkuara. Shifrat e agjencisë konfirmojnë rritjen e kostos së drithërave dhe vajrave bimorë në mbarë botën.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications