36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gure

Shqiptarët shtojnë blerjet e bizhuterive të çmuara, importet u rritën me 80% më 2021

Sjellja konsumatore ka ndryshuar dukshëm pas pandemisë, duke kanalizuar shpenzime në përmirësimin e komoditetit në shtëpi, por edhe në blerjen e bizhuterive me vlerë dhe gurëve të çmuar.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications