21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

hera

Hera e parë për Aston Martin, prezanton motorin spektakolar për pistë

Aston Martin ka prezantuar për herë të parë një motor për pistë. Quhet AMB 001 Pro dhe është një “Valkyrie” me dy rrota.Ky motor, ashtu...

Meta largon nga puna mijëra persona – Kjo është hera e parë që nga themelimi i platformës

Meta përgatit valën e parë të pushimeve nga puna në historinë e saj: mijëra të pushuar në një javë. Wall Street Journal raporton se...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications