23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

hong kong

Qytetet më të shtrenjta në botë për vitin 2022

Kompania globale ECA International ka publikuar listën e saj vjetore të qyteteve më të shtrenjta në botë për të jetuar dhe, përsëri, Hong Kongu është në krye të listës.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications