21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

horizont

Vlerësimi i BSH-së: Bankat janë të shëndetshme, por në horizont mund të shfaqen rreziqe

Bankat në vend janë të shëndetshme financiarisht, por në horizont mund të shfaqen rreziqe që të prishin këto ekuilibra. Sipas Bankës së Shqipërisë, tre...

Pushime “të kripura” në horizont, shtrenjtimit të çmimeve i shtohen kostot e rritjes së pagave dhe fluturimet

Këto pushime verore që po afrojnë do të jenë edhe më “të kripura” se vjet. Shtrenjtimit të ushqimeve, pijeve e kostove të transportit këtë...

Krizë konsumi në horizont, shkak çmimet dhe emigracioni, dëmtohen bizneset dhe buxheti i shtetit

Shqipëria, ashtu si një pjesë e mirë e botës rrezikohet nga një krizë konsumi këtë vit. E veçanta është se  tkurrja e shpenzimeve në...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications