21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

hotelit

Sa para mbledhin bashkitë nga taksa e hotelit? – 75% arkëtohet vetëm nga 5 qytete, informaliteti i lartë dëmton vendorët

Taksa e hotelit është një ndër zërat që kontribuuon në buxhetet e bashkive në të gjithë vendin dhe me rritjen e numrit të turistëve,...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications