32.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

indeksuar

Rreziku nga politikat e zhbalancuara, rritja e pagave pa indeksuar pensionet thellon krizën te të moshuarit

Rritja e pagave dhe mos-indeksimi i pensioneve rrezikon të fusë të moshuarit në një krizë më të thellë çmimesh. Duket si rregull i pashmangshëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications