21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

informalitetit

Furnizimi me energji elektrike për sektorët e turizmit Balluku: Kemi koordinim të mirë, vigjilencë për luftën kundër informalitetit

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes ka prezantuar një plan masash përsa i përket furnizimit të energjisë elektrike për sezonin veror. Ministrja Balluku theksoi se...

Kastriot Sulka: Bizneset të pasigurta për të investuar për shkak të ndryshimeve të shpeshta të politikave fiskale dhe informalitetit

Sinjale të paqarta po vijnë nga tregu përsa i përket investimeve private. Pasiguritë e shtuara në ekonomi, për shkak të krizës së çmimeve dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications