21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

infrastrukturën

Nga Shkodra në Berat, investime për turizmin natyror – BERZH hap tenderët, sipas projektit 40 mln euro për infrastrukturën dhe turizmin

Ndërtimi i rrugës së Velipojës, ndërtimi i Muzeut të ri të Lundrimit në Shkodër apo ndërhyrje në rrugën drejt Parkun të Tomorrit, me qëllim...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications