36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

inovacionit

Rankimi europian i inovacionit, Shqipëria ndër të fundit në Europë, lëmë pas vetëm Rumaninë

Digjitalizimi i shërbimeve dhe në tërësi inovacioni kanë qenë kryefjalë e qeverisë Rama në vitet e fundit, por ende nuk ka vend për krenari....

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications