34.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

intervista pune

Rekrutuesit e Google ju mësojnë se si të provoni përvojën tuaj të kaluar pa qenë të punësuar më parë

Aplikimet për praktika në Google për vitin 2022 u hapën më 19 tetor dhe do të mbyllen më 26 nëntor, sipas Business Insider.Gjatë viteve...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications