36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

IPA 3

3.2 miliardë euro investime në Ballkanin Perëndimor nga Komisioni Europian

Komisioni Evropian ka shpallur sot një paketë investimesh prej 3.2 miliardë eurosh për të mbështetur 21 projekte të transportit, digjitalizimit, klimës dhe ndërlidhjes së energjisë në Ballkanin Perëndimor.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications