29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

ISSH

Pensionet, koeficientët e rinj të rivlerësimit të pagave – Zbardhet vendimi i ISSH, hyn në fuqi në 1 korrik. Preken 20 mijë persona

Zbardhen koeficientët e rinj të rivlerësimit të pagave për efekt të llogaritjes së pensionit. Scan Tv ka siguruar një kopje të projektvendimit të Institutit...

Skema e pensioneve në krizë, kreu i ISSH: Është dhe do të jetë deficitare, por reforma e 2014 i ka arritur objektivat

Drejtori i Përgjithshëm i ISSH Astrit Hado, i ftuar në A2 Business, mohon se skema e pensioneve po dështon.“Pensionet financohen nga kontributet e mbledhura,...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications