16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

IuteCredit

Shefi i Financave në IuteCredit: Mbrojmë klientët nga çdo e papritur

I ftuar në emisionin “Vetting” nga Lorenc Rabeta në Scan TV, Shefi i Financave në IuteCredit, Z. Ervin Peçuni u shpreh mbi zhvillimet më...

2022 viti i IuteCredit – Goksu Tugay: Suksesi ynë kombinon kujdesin ndaj klientit me digjitalizimin

Viti që po lëmë pas ishte një vit i suksesshëm për mikrofinancat dhe kryesisht për kompaninë udhëheqëse të këtij tregu, IuteCredit Albania. Shqiptarët duken...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications